Reference našich hostů

Přidejte referenci

Kališovým děkujeme za krásný, bezproblémový a klidný prázdninový pobyt v jejich penzionu, za starostlivost, pohostinnost a ochotu. Všem vřele doporučujeme!!!

Vavrušovi a spol., 11.09.2012

Kališovi se k nám chovali jako k rodině. Dovolená u nich byla skvělá. Prostředí, ubytování a víno je vynikající. Moc jim děkujeme a určitě se k nim vrátíme si odpočinout. Vřele doporučujeme.

Popelkovi, 28.09.2012

Děkujeme Kališovým za krásný a příjemný pobyt v penzionu Emilie. Klid, pohoda, super pokoje a venkovní posezení s bazénem a výborné vínečko nám zpříjemnily čtyři dny odpočinku a relaxace. Určitě si ještě pobyt zopakujeme. Doporučujeme všem, kdo chtějí uniknout shonu a stresům!!

Vytlačilovi a Řehořovi, 21.05.2013

Laskavým Kališovým, děkujeme za příjemně strávenou dovolenou v překrásném rodinném penzionu. Byť byl pobyt krátký, ale splňoval veškeré představy báječné dovolené. Luxusní ubytování, pečlivě udržovaná zahrada vč. nádherného bazénu, krytá pergola nabízející odpočinek u gril. pochoutky společně se sklenkou výborného vína vlastní výroby. Můžeme jen potvrdit, že reklam. obrázky neklamou, přesto je realita mnohem lepší. Přijeďte, nebudete litovat ...

Chmelíkovi, 26.06.2013

Moc děkujeme za milé chování, příjemné ubytování a výborné vínko. Kališovi můžeme jedině doporučit pro jejich starostlivou péči, příjemné chování a skvělou atmosféru, pobyt u nich v penzionku byl naprosto úžasný. Určitě doporučujeme!

Toropovovi, 22.07.2013

Děkujeme za příjemný pobyt v penzionu.paní a panu Kelišovým moc děkujeme.Doporučujeme.

Jerhotová Monika, 09.08.2013

Děkujeme Kališovým za báječnou dovolenou v jejich překrásném penzionu. Všem můžeme vřele doporučit strávení dovolené právě u Kališových.

Pleškovi, 14.08.2013

Do penzionu ke Kališům se vracíte jako k dobrým přátelům. V kombinaci s krásným penzionem a pohádkovou krajinou jižní Moravy je to záruka dokonalé dovolené. Pokud si chcete opravdu odpočinout, vřele doporučujeme.

Müllerovi (Plzeň), 25.08.2013

Manželům Kališovým děkujeme za krásný pobyt v jejich penzionu. Krásné a čisté ubytování, krásná zahrada, výborné víno a burčák. Nezapomenutelný zážitek na vinici. Vřelé doporučujeme.

Čupovi, 16.09.2013

Moc děkujeme majitelům penziónku paní a pánovi Kališovým.Úžasní,ochotní a vřelý lidičky.Naše veliká spokojenost.Panuje tam pohoda a majitelé se k hostům chovají jak ke své rodině.Kéž by takových lidí bylo vice.Strávili jsme tam víkend a určitě se zase přijedeme podívat.Nadšená byla i naše jezevčice Bára ke které se chovali též naprosto úžasně.Moc Vám děkujeme a přejeme Vám ať Vám to šlape ku spokojenosti a máte spoustu spokojených hostů.

R.Krausová+J.Doležal, 12.10.2013

Moc děkujeme majitelům penziónku paní a pánovi Kališovým.Úžasní,ochotní a vřelý lidičky.Naše veliká spokojenost.Panuje tam pohoda a majitelé se k hostům chovají jak ke své rodině.Kéž by takových lidí bylo vice.Strávili jsme tam týden a určitě se zase přijedeme podívat.Nadšená byla i naše jezevčice Bára ke které se chovali též naprosto úžasně.Moc Vám děkujeme a přejeme Vám ať Vám to šlape ku spokojenosti a máte spoustu spokojených hostů.

R.Krausová+J.Doležal, 12.10.2013

I když jsem u Kališů strávil pouze dva dny byl jsem velmi překvapen jejich ochotou a vstřícností ,nehledě na krásné prostředí a luxusní ubytování, tímto bych jim chtěl velmi poděkovat ,tento penzion mohu všem vřele doporučit ,určitě se k nim rád brzo vrátím abych si užil klidu a pohody která tam panuje ,moc a moc děkuji a brzo naschledanou ,,klid ,pohoda,relax to je penzion EMILIE ........

Pavel Cmar, 19.11.2013

Už jsme trochu světa viděli, pár penzionů v Čechách rovněž. Penzionu Emilie a jejich majitelům lze jen blahopřát k úrovni bydlení i osobnímu nasazení, aby se hosté u nich cítili skoro jako doma.

manželé Jedličkovi, 10.10.2014

Co dodat, jen samou chválu, milý lidé, výborné víno, moc hezké prostředí, všude čisto, je vidět, že Kališovi vše dělají s láskou.Jedním slovem úžasná dovolená a relax. Určitě doporučujeme. Pro jistotu jsme zarezervovali rovnou příští rok. Vlčkovi 29.10.2014

Vlčkovi, 29.10.2014

Děkujeme Kališovým za hezkou dovolenou.Krásné ubytování, příjemné prostředí.Pan Kališ vínu opravdu rozumí,takze jsme se dozvěděli něco o vínu a vinohradu, který nám i ukázal.Cítili jsme se u nich jako na návštěvě u příbuzných :-) Doporučujeme :-)

Kohoutovi, 04.09.2015

U Kališů jsme se cítili jako doma. Ubytování supr. Pan s Paní velice příjemní a milí lidé. Moc děkujeme za prožitou dovolenou. Těšíme se opět na shledaní! Rodina Novotných a Malatových. 5.9.2015

77kalis.milan@seznam.cz, 05.09.2015

U Kališů jsme se cítili jako doma. Ubytování supr. Pan s Paní velice příjemní a milí lidé. Moc děkujeme za prožitou dovolenou. Těšíme se opět na shledaní! Rodina Novotných a Malatových. 5.9.2015

rodina Novotných a Malát, 05.09.2015

U Kališů jsme se cítili jako doma. Ubytování supr. Pan s Paní velice příjemní a milí lidé. Moc děkujeme za prožitou dovolenou. Těšíme se opět na shledaní!

Novotný a Malátovi, 05.09.2015

Byli jsme první návštěvníci penzionu Emílie, penzion a Kališovi nás uchvátili natolik, že jsem se rozhodli penzion navštěvovat každý rok. Letes je to již po šesté, co jsme se sem vrátili a jako vždy SUPER pobyt. A určitě to není naposledy. Všem vřele doporučujeme!!!

Kazdovi a spol., 31.08.2017

Krásná dovolená v nádherném prostředí příjemného rodinného penzionku vstřícnost ochota pořádek a fajné vínečko ze zdrojů pana Kališe jsem nadšená a těším se na další ubytování kde nás přivítá příjemná paní Kališová se svým milým manželem.

Petra, 18.08.2021